Meble kuchenne na wymiar Wrocław

Chcemy pokazać, że nawet w małym metrażu da się stworzyć przytulne, funkcjonalne pomieszczenia. W naszym asortymencie znajdą Państwo tanie meble kuchenne na wymiar, które znajdą swoje zastosowanie w każdej domowej przestrzeni. Zgodnie z zamówieniem tworzymy ergonomiczne i zarazem stylowe kuchnie na wymiar. Odpowiadamy na przeróżne potrzeby osób korzystających z naszych usług. Jesteśmy otwarci na pomysły oraz uwagi klientów.

Wizualizacje 3D

Żeby stworzyć taki wystrój, w którym cała aranżacja wygląda spójnie i estetycznie, dobrze jest zamówione meble obejrzeć w zestawie, w gotowym ustawieniu. Pomocne okazują się w tym wizualizacje 3D, które pozwalają na stworzenie obrazu projektowanej przestrzeni. Umożliwiają wprowadzanie koniecznych zmian w pomyśle i akceptację nowych założeń dotyczących wymiarów mebli kuchennych.

Fronty

W ofercie znajdą Państwo wiele elementów, które ułatwią tanie umeblowanie kuchni i stworzenie funkcjonalnej przestrzeni. Proponujemy fronty z tworzyw doskonałej jakości. Dostępne są w wielu ciekawych kolorach, a każdy z nich odpowiada gustom naszych klientów. Nawiązują do zarówno klasycznych rozwiązań nadających przestrzeni jasności, po nieco bardziej ekstrawaganckie pomysły. Posiadamy fronty:
 • drewniane,
 • laminowane,
 • z tworzyw sztucznych,
 • dodatkowo lakierowane.
Przy zamawianiu mebli na wymiar mają Państwo dowolność w wyborze frontów. Szafki mogą mieć odmienną kolorystykę od półek, elementy można połączyć na zasadzie kontrastów – ograniczeniem jest tylko Państwa pomysłowość. Dzięki temu możliwe jest tanie zorganizowanie przestrzeni kuchennej w modny, designerski sposób.

Blaty

Oprócz tego podczas kupna tanich mebli kuchennych na zamówienie bardzo ważny okazuje się wybór blatu, który powinien nie tylko pasować do wystroju, ale wyróżniać się wytrzymałością. Dostępne w naszym salonie produkty na wymiar wykazują odporność na zarysowania oraz przybrudzenia. Przy ich tworzeniu wykorzystano solidne tworzywa. Sprawi to, że zamówione w naszym sklepie produkty będą służyć przez kolejne lata. Oferujemy wybór blatów:
 • cienkich,
 • drewnianych,
 • szklanych,
 • laminowanych.
Odpowiednie połączenie zamówionych frontów i blatów nada kuchni oryginalny, indywidualny styl. Przy tworzeniu wystroju z mebli na wymiar możliwości są spore. Mogą Państwo zdecydować się na styl nowoczesny, łączący jasne kolory i szklane blaty, możliwe jest też zaprojektowanie przestrzeni rustykalnej czy prowansalskiej – wystarczy sięgnąć po białe, drewniane powierzchnie.

Wyposażenie szafek

Bardzo ważną część wystroju kuchni stanowi również wyposażenie wybranego przez Państwa kompletu. Wraz z nowymi, wykonanymi na zamówienie tanimi meblami otrzymają Państwo dodatki, które umożliwią gustowne wykończenie wnętrza pod wymiar pomieszczenia. Oferujemy wybór:

 • systemów bezgłośnego otwierania szafek,
 • pojemnych szuflad,
 • szerokich półek i regałów,
 • wytrzymałych segregatorów na odpady,
 • wkładów na sztućce,
 • wyciągów podblatowych.
Każdy z tych elementów wpłynie na praktyczne zastosowanie wielu proponowanych systemów tworzonych na zamówienie. Można w ten sposób stworzyć wyspecjalizowaną przestrzeń – nie tylko tanio, ale także w sposób całkowicie dopasowany do pomieszczenia i Państwa potrzeb. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszych materiałów, kolorów i funkcji, jakie posiadać będą stworzone przez nas tanie meble na wymiar. Nasi klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo. Gwarantujemy, że nasze tanie kuchnie na zamówienie przypadną Państwu do gustu. Do współpracy zachęcamy klientów z Wrocławia oraz Oleśnicy.

Przykładowe realizacje