Projekty wnętrz

Podstawą każdego wnętrza jest dokładne zaplanowanie przestrzeni użytkowej. Ważne jest stworzenie miejsca funkcjonalnego, a jednocześnie spójnego i dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma jednego, uniwersalnego schematu na piękne i oryginalne wnętrze. Każda projektowana przestrzeń jest inna, tak samo jak inne są gusta i upodobania jej właścicieli.

Chcąc spełnić wszystkie Państwa oczekiwania, oferujemy współpracę z Architektem Wnętrz, dzięki której będą mogli Państwo „obejrzeć” własne wnętrze przed planowanym remontem, na podstawie fotorealistycznych wizualizacji 3D. Korzystając z takiej formy współpracy są Państwo w stanie wyeliminować niechciane elementy z wystroju wnętrza, zastępując je innymi, dostosowanymi do Państwa potrzeb. Stworzenie odpowiedniej przestrzeni mieszkalnej jest możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu Architekta, przy jednoczesnym uwzględnieniu Państwa potrzeb i upodobań.

W ramach współpracy otrzymują Państwo od kilku do kilkunastu fotorealistycznych wizualizacji 3D w dwóch wersjach – z różnym ustawieniem elementów wyposażenia oraz w odmiennej stylistyce. Po wyborze odpowiedniego dla Państwa układu wnętrza, istnieje możliwość dokonania zmian w projekcie, bez ograniczeń ilościowych, do momentu aż uzyskamy w pełni zadowalające Państwa wnętrze. Cena projektu uzależniona jest od wielkości i charakteru pomieszczenia, dlatego zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły współpracy.

Kontakt:
Telefon: 726 690 030
E-mail: m3projekt@op.pl