Meble łazienkowe na zamówienie

Pragniemy wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenie w produkcji szaf do kuchni, salonu oraz sypialni, proponując nowe rozwiązania – meble łazienkowe na wymiar, które uzupełnią przestrzeń o funkcjonalne i zarazem stylowe wyposażenie.
W ręce naszych Klientów oddajemy projekty na zamówienie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dopasowanymi do Państwa potrzeb i wymogów przestrzeni. Proponujemy własne rozwiązania, ale chętnie zrealizujemy pomysły osób korzystających z naszej pomocy.

Problem małego metrażu

W niewielkich mieszkaniach często trudno jest wygospodarować dość miejsca na przechowywanie rzeczy, a także tak zaprojektować przestrzeń, by była zarazem ergonomiczna i przestronna. Problem ten dotyczy zwłaszcza łazienek: pomieszczenia te zwykle są małe, a przecież nie można się z nich pozbyć podstawowych urządzeń – w efekcie zazwyczaj brakuje miejsca na szafki i półki. Ponieważ modele ze sklepów często są zbyt duże, rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości zamówienia mebli na wymiar.
Przy zamawianiu egzemplarzy mogą Państwo zadecydować, jaki kształt mają mieć modele na wymiar, które z dostępnych materiałów powinny zostać wykorzystane, jakiego koloru okleina Was interesuje, a wreszcie – co powinno znajdować się w środku. W ten sposób klienci otrzymują produkt, który faktycznie odpowiada ich potrzebom i jest dostosowany do pomieszczenia.

Wizualizacje efektów końcowych

Wszystkie ustalenia prezentujemy następnie w postaci wizualizacji 3D. To obecnie najlepszy sposób na sprawdzenie koncepcji, a także wprowadzenie niezbędnych zmian, które mają na celu jeszcze lepsze dopasowanie produktów na wymiar. Jednocześnie taka wizualizacja pozwala upewnić się, czy wybrana kolorystyka zamówionych mebli łazienkowych współgra z wnętrzem i jest przyjemna dla oka. To szczególnie ważne przy próbach wykorzystania kontrastowych kolorów czy nietypowym wykończeniu. Jednocześnie możliwość zapoznania się z efektami już na etapie projektowania zachęca do eksperymentowania z meblami na wymiar.

Wygląd na zamówienie

W ofercie czekają na Państwa elementy, z których będziemy mogli stworzyć w łazience meble na wymiar. Proponujemy wytrzymałe blaty oraz fronty dostępne w licznych wariacjach kolorystycznych. Sięgamy zarówno po klasyczne rozwiązania, jak i znacznie bardziej osobliwe pomysły.
Mogą Państwo na przykład zdecydować się zamówić meble do łazienki w jasnych kolorach: na białe, laminowane fronty szafek i szklane blaty. Takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się zwłaszcza w małych łazienkach, ponieważ rozświetli wnętrze i przez to optycznie je powiększy. W większych pomieszczeniach, w których ściany bądź dach tworzą przestrzeń trudną do zagospodarowania, świetnym wyborem będą szafki w ciemniejszych kolorach, tworzone na wymiar.

Udogodnienia

Wiemy, jak duże możliwości dają meble na zamówienie – w ten sposób można sprawić, że łazienka będzie nie tylko dobrze zagospodarowana, ale także praktyczna. Dlatego dbamy o to, by projektowane przez nas zabudowy były ergonomiczne i umożliwiały wykorzystanie całej przestrzeni.
Oferujemy skorzystanie z naszych pomysłów, dzięki którym meble łazienkowe na zamówienie zwiększą swoją funkcjonalność. Będą to m.in. szerokie półki, systemy bezgłośnego otwierania szafek, a także pojemne szuflady na wymiar, w których znajdzie się miejsce na ręczniki, kosmetyki oraz inne niezbędne akcesoria. By nie wykorzystywać miejsca, proponujemy także zamówienie przesuwnych drzwi szafek, a także podświetlenia przy półkach.

Działamy na terenie Wrocławia, Oleśnicy oraz Oławy i okolic.

Przykładowe realizacje