Meble łazienkowe

Pragniemy wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenie w produkcji szaf do kuchni, salonu oraz sypialni, proponując nowe rozwiązania – meble łazienkowe tworzone na wymiar, które uzupełnią przestrzeń o funkcjonalne i zarazem stylowe wyposażenie.

W ręce naszych Klientów oddajemy projekty na zamówienie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dopasowanymi do potrzeb przestrzeni. Proponujemy własne rozwiązania, ale chętnie zrealizujemy pomysły osób korzystających z naszej pomocy. Wszystkie ustalenia prezentujemy następnie w postaci wizualizacji 3D. To obecnie najlepszy sposób na sprawdzenie koncepcji, a także wprowadzenie niezbędnych zmian, które mają na celu jeszcze lepsze dopasowanie produktów na wymiar.

W ofercie czekają na Państwa elementy, z których będziemy mogli stworzyć w łazience meble na zamówienie. Proponujemy wytrzymałe blaty oraz fronty dostępne w licznych wariacjach kolorystycznych. Sięgamy zarówno po klasyczne rozwiązania, jak i znacznie bardziej osobliwe pomysły.

Oprócz tego oferujemy skorzystanie z naszych pomysłów mających na celu zwiększenie funkcjonalności mebli łazienkowych na zamówienie. Będą to m.in. szerokie półki, systemy bezgłośnego otwierania szafek, a także pojemne szuflady na wymiar, w których znajdzie się miejsce na ręczniki, kosmetyki oraz inne niezbędne akcesoria.

Działamy na terenie Wrocławia, Oleśnicy oraz Oławy i okolic.

Przykładowe realizacje