Meble tapicerowane

Umeblujemy cały Twój dom. Poza kuchniami czy garderobami wykonujemy także meble tapicerowane na wymiar. Dzięki temu maksymalnie wykorzystasz dostępną w Twoim mieszkaniu przestrzeń, zyskując jednocześnie wyposażenie dopasowane do Ciebie i Twoich oczekiwań. Z nami nie musisz iść na kompromis między tym, co zmieści się w danym miejscu, a co tak naprawdę Ci się podoba. Nasze meble tapicerowane na zamówienie pozwalają na urządzenie wnętrza Twojego domu w indywidualny i niepowtarzalny sposób.

Zaprojektowane na miarę Twoich potrzeb

Dysponując niewielką lub w jakiś sposób nietypową przestrzenią, która utrudnia ciekawą i jednocześnie funkcjonalną aranżację wnętrza, nie warto liczyć na gotowce z popularnych salonów czy sieciówek. Zamawiając meble tapicerowane na wymiar, masz pewność, że wypełnią one każdy oddany im centymetr. Nie będą ani za małe, co generowałoby często nieestetyczne luki, ani tym bardziej za duże.

Zamówienie mebli tapicerowanych na wymiar pozwoli Ci także zrealizować marzenie o łóżku czy sofie w ulubionym stylu i kolorze. Z pikowaniem lub bez. Z drewnianymi lub metalowymi elementami dekoracyjnymi. Dokładnie tak, jak chcesz.

Jeśli więc potrzebujesz narożnika, który nie zasłoni Ci wyjścia na balkon i jednocześnie zapewni maksymalnie dużą przestrzeń do wypoczynku, jesteś we właściwym miejscu. Jeśli szukasz łóżka kontynentalnego do sypialni, które będzie wyglądało i spełniało funkcje dokładnie takie jakich potrzebujesz, zadzwoń do nas.

Komfort i funkcjonalność, które się opłacają

Projektując dla naszych Klientów meble tapicerowane na wymiar, tworzymy rozwiązania, które zagwarantują im maksymalny komfort przez cały okres użytkowania. Będą najzwyczajniej w świecie wygodne i jednocześnie praktyczne. Zależnie od Twoich potrzeb możemy wykonać narożnik z konkretnym typem funkcji spania, łóżko sypialniane z szufladami lub pojemnikiem na pościel i oryginalnym wezgłowiem, czy też szafę z siedziskiem w pełni wykorzystującą wąską przestrzeń przedpokoju.

Komfort poparty praktycznymi rozwiązaniami oraz designem odpowiadającym Twojemu gustowi jest bezcenny.

Z radością pomożemy wyposażyć sypialnie, salon, jak i inne pomieszczenia w domach Klientów z Wrocławia, Oleśnicy, Oławy oraz okolic.

Przykładowe realizacje