Nowości

Nowości

Naszym najważniejszym celem jest troska o zadowolenie klienta, zrozumienie jego aktualnych i przyszłych potrzeb.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wszystkie nasze projekty są wykonywane w programie do aranżacji pomieszczeń, dzięki czemu mają Państwo możliwość obejrzenia wizualizacji 3D zaproponowanych mebli przed ich wykonaniem. Sposób ten pozwala na naniesienie ewentualnych zmian według Państwa sugestii i gustu, aż efekt końcowy będzie w 100% zadawalający.

Nowości

Oferujemy luksusowe szklane panele nad ciąg roboczy w kuchni z szerokim wachlarzem możliwości i aranżacji. Zastosowanie szkła w kuchni jest coraz popularniejszym sposobem na zwiększenie atrakcyjności całego pomieszczenia. Obecnie, gdy kuchnie często są połączone z pokojem gościnnym, tego typu rozwiązanie jest bardzo praktyczne i estetyczne. Zastosowanie szkła w kuchni to również łatwość utrzymania czystości i optyczne powiększenie pomieszczeń. Kuchenne panele szklane stanowią doskonałą alternatywę dla przestarzałej glazury – spełniają funkcję zarówno ochronną jak i estetyczną, odporne na wilgoć, tłuszcz i warunki panujące w kuchni. Brak fugi uniemożliwia gromadzenie się zabrudzeń sprzyjających rozwojowi bakterii.

Grafika na szkle hartowanym, które rekomendujemy ze względów bezpieczeństwa, znajduje zastosowanie również przy płycie gazowej, indukcyjnej czy elektrycznej gdyż jest odporna na temperaturę.