Szafy na wymiar

Najlepszym rozwiązaniem dla mało ustawnych pomieszczeń są szafy na wymiar. To sposób na zabudowanie niestandardowych wnęk, jak również stworzenie ciekawych systemów garderoby. Proponujemy Państwu nowoczesne koncepcje, dzięki którym o wiele łatwiej będzie przechowywać ubrania, buty, dodatki, a także inne akcesoria.

Nasze szafy wnękowe na wymiar to elegancja połączona z niezwykłą funkcjonalnością. Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni jest dziś niezwykle istotnym elementem aranżacji wnętrz. Z tego powodu szafy na wymiar cieszą się coraz większą popularnością. Wykonywane przez nas projekty uwzględniają najnowsze trendy, a także szczególne wymagania inwestorów. Dzięki temu są one w stanie spełnić nawet największe oczekiwania, jednocześnie stając się elementem wyposażenia, który w danym domu lub mieszkaniu będzie służył przez długie lata.

Miejsce i przeznaczenie

Wygląd szafy wnękowej na wymiar zależy w dużej mierze od dostępnej przestrzeni, choć przeznaczenie zabudowy także gra znaczną rolę. Wykonujemy meble do wmontowania we wnękach w ścianach i pod skośnymi dachami na poddaszach. W ten sposób możecie Państwo wykorzystać maksymalnie swój metraż, co szczególnie istotne zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach.
Zabudowy na wymiar sprawdzą się na pewno w łazienkach i kuchniach, gdzie pozwolą na zwiększenie przestrzeni do przechowywania rzeczy: czy to talerzy i misek, czy artykułów higienicznych. Ale można je z powodzeniem wykorzystywać także w korytarzach jako schowki na buty czy zimowe płaszcze. Wreszcie, we wnęce w salonie można stworzyć regał na książki bądź cenne drobiazgi – rezygnacja z drzwi skrzydłowych czy przesuwnych sprawi, że przedmioty będą elegancko wyeksponowane.

Wygląd i funkcjonalność

Mogą Państwo zadecydować o każdym szczególe szafy na wymiar – jaki ma mieć kolor, z jakiego materiału ma zostać skonstruowana, jak mają wyglądać uchwyty i zawiasy. Dzięki szerokiej ofercie oklein zabudowa będzie pasować do każdej aranżacji wnętrz. Możliwe jest stworzenie zarówno szafy przeszklonej, minimalistycznej, a także efektownie podświetlanej.
Jednak by zabudowa wnękowa dobrze spełniała swoją funkcję, musi zostać wyposażona w systemy ułatwiające organizowanie przechowywanych tam przedmiotów i udogodnienia w codziennym korzystaniu. Mebel może więc mieć dowolnie umieszczone drążki przeznaczone na wieszaki, półki, miejsce na koszyki czy otwory na gniazdka elektryczne. Mogą się także Państwo zdecydować na systemy bezgłośnego otwierania szafy wnękowej, dla zwiększenia komfortu wszystkich domowników.

Zabudowy to najlepsze rozwiązanie zarówno dla małych pomieszczeń, w których trudno jest znaleźć dodatkowe miejsce do przechowywania przedmiotów, jak i dla domów o nietypowym układzie ścian czy skośnym dachu. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i różnym możliwościom wykończenia zabudowy na wymiar będę świetnie wyglądać w każdym wnętrzu.