Meble na wymiar Wrocław

Dla osób mieszkających w małym mieszkaniu, w domu o nietypowym układzie ścian, albo w pokoju na poddaszu, gdzie skośny sufit utrudnia ustawianie mebli, optymalnym rozwiązaniem jest zamówienie mebli na wymiar. W ten sposób nie trzeba będzie zmagać się z niedopasowanymi regałami czy blatami w kuchni, za które ustawicznie wpadają sztućce, bo szafka nie jest dosunięta do ściany.

Dopasowanie do wnętrz

Pomagamy naszym Klientom w wymierzeniu i doborze optymalnych rozwiązań: zarówno jeśli chodzi o wpasowanie szaf i półek do pomieszczenia, jak i wybór odpowiedniego wariantu stylistycznego i kolorystycznego. Oferujemy Państwu szeroki wybór materiałów: drewniane i laminowane fronty, szklane blaty, przesuwne drzwiczki i wiele innych. Mogą Państwo zamówić meble na wymiar w różnych kolorach – jasnych, kontrastowych, przywodzących na myśl naturalne drewno i wielu innych. By nasi Klienci mieli pewność, że zaproponowany projekt będzie odpowiadał ich gustom, przygotowujemy wizualizację 3D, która pozwala na zapoznanie się z efektem końcowym już na samym początku planowania.

Czy to się opłaca?

Produkty tworzone „na wymiar” mają tę przewagę nad modelami dostępnymi w sklepach, że są dopasowane w całości do danego mieszkania i do użytkowników. Nie tylko zmieszczą się w wyznaczonym miejscu, ale także nie będzie pomiędzy nimi nieestetycznych szpar, w których zbiera się brud. Meble na wymiar można dopasować do wnęk pod sufitem, a także do bardzo wąskich łazienek – zagospodarują dostępną przestrzeń, a jednocześnie nie będą jej zagracać. Meble na wymiar są łatwe do skonfigurowania. Zgodnie z Państwa potrzebami wyposażymy szafki kuchenne w uchwyty, szuflady i półki, a w garderobach zorganizujemy drążki do zawieszania ubrań i miejsce dla koszyków i pudełek.
Możemy także zamontować system bezgłośnego zamykania czy podświetlenie – na przykład nad blatem w kuchni bądź przy regałach dla wyeksponowania postawionych na nich drobiazgów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – dopilnujemy, by domy naszych Klientów z Wrocławia i Oleśnicy zostały zaprojektowane wygodnie i funkcjonalnie.

Nie ulega wątpliwości, że zamówienie indywidualnego projektu na szafę wnękową, zabudowę kuchenną, wyposażenie biura i inne realizacje niesie ze sobą wiele korzyści. Podsumujmy więc, na jakie zalety mogą Państwo liczyć po zdecydowaniu się na usługi firmy takiej jak nasza.

Zalety mebli na wymiar

Wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni

Zamówienie dopasowanego wyposażenia do kuchni, przedpokoju czy może sypialni sprawdza się nie tylko w przypadku wnętrz o małym metrażu - pozwala też na pomysłowe “ogranie” nietypowych kątów, obniżonych sufitów i temu podobnych cech pomieszczenia. W naszej firmie postaramy się w optymalny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń, a przy tym zaproponujemy jak najbardziej funkcjonalne rozłożenie mebli na wymiar.

Dopasowanie do potrzeb

No właśnie - funkcjonalne rozłożenie. Dla każdego z nas może oznaczać to coś innego. W przypadku mebli na zamówienie nie ma mowy o czymś takim, jak uniwersalne rozwiązania czy też chodzenie na kompromisy. Pod uwagę brane są nie tylko wymagania wnętrza, ale przede wszystkim indywidualne potrzeby Klienta i jego wizja zagospodarowania przestrzeni o określonym wymiarze.

Stworzenie niepowtarzalnych aranżacji

Liczne metody personalizacji sprawiają, że mogą Państwo zdecydować się na mebel na wymiar, jakiego nie będzie miał nikt inny. Jeśli nie przemawiają do Was propozycje ze znanych sklepów, rozwiązaniem jest zamówienie komody, zestawu szafek kuchennych lub wyposażenia łazienki, zgodnego z własnym, niespotykanym nigdzie indziej projektem. To świetny sposób na wyrażenie własnego stylu.

Meble na wymiar – Wrocław i okolice

Zabudowa AGD, aranżacje łazienkowe, pojemne szafy do małych kawalerek... - w naszej wrocławskiej firmie z chęcią rozwiążemy każdy problem dotyczący funkcjonalnego wystroju wnętrz. Zachęcamy Państwa do tego, by samemu przekonać się do zalet oferowanych przez meble na zamówienie. Wrocław i inne rejony województwa dolnośląskiego to główne obszary naszej działalności. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.