Meble na wymiar Wrocław

Dla osób mieszkających w małym mieszkaniu, w domu o nietypowym układzie ścian, albo w pokoju na poddaszu, gdzie skośny sufit utrudnia ustawianie mebli, optymalnym rozwiązaniem jest zamówienie mebli na wymiar. W ten sposób nie trzeba będzie zmagać się z niedopasowanymi regałami czy blatami w kuchni, za które ustawicznie wpadają sztućce, bo szafka nie jest dosunięta do ściany.

Dopasowanie do wnętrz

Pomagamy naszym Klientom w wymierzeniu i doborze optymalnych rozwiązań: zarówno jeśli chodzi o wpasowanie szaf i półek do pomieszczenia, jak i wybór odpowiedniego wariantu stylistycznego i kolorystycznego. Oferujemy Państwu szeroki wybór materiałów: drewniane i laminowane fronty, szklane blaty, przesuwne drzwiczki i wiele innych. Mogą Państwo zamówić meble na wymiar w różnych kolorach – jasnych, kontrastowych, przywodzących na myśl naturalne drewno i wielu innych. By nasi Klienci mieli pewność, że zaproponowany projekt będzie odpowiadał ich gustom, przygotowujemy wizualizację 3D, która pozwala na zapoznanie się z efektem końcowym już na samym początku planowania.

Czy to się opłaca?

Produkty tworzone „na wymiar” mają tę przewagę nad modelami dostępnymi w sklepach, że są dopasowane w całości do danego mieszkania i do użytkowników. Nie tylko zmieszczą się w wyznaczonym miejscu, ale także nie będzie pomiędzy nimi nieestetycznych szpar, w których zbiera się brud. Meble na wymiar można dopasować do wnęk pod sufitem, a także do bardzo wąskich łazienek – zagospodarują dostępną przestrzeń, a jednocześnie nie będą jej zagracać. Meble na wymiar są łatwe do skonfigurowania. Zgodnie z Państwa potrzebami wyposażymy szafki kuchenne w uchwyty, szuflady i półki, a w garderobach zorganizujemy drążki do zawieszania ubrań i miejsce dla koszyków i pudełek.
Możemy także zamontować system bezgłośnego zamykania czy podświetlenie – na przykład nad blatem w kuchni bądź przy regałach dla wyeksponowania postawionych na nich drobiazgów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – dopilnujemy, by domy naszych Klientów z Wrocławia i Oleśnicy zostały zaprojektowane wygodnie i funkcjonalnie.